Pozycjonowanie naturalne w Google – dla kogo?

Pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwania (czyli pod płatnymi reklamami Google Ads) to świetny sposób na reklamę Twojej firmy w Google. Pozycjonowanie sprawi, że Twoja strona pojawi się właśnie tam gdzie szukają jej Internauci. To proste rozwiązanie z stosunkowo niskimi kosztami. Jest to sposób reklamy dla każdego, kto w sposób ciągły chce być widoczny w Internecie.

Jak to działa?

Najpierw na podstawie usług, które oferujesz na swojej stronie internetowej wybieramy słowa kluczowe (czyli to co wpisują internauci), na które chcesz by Twoja strona była wyświetlana. Wyceniamy je i przedstawiamy ofertę. Słowa kluczowe mogą być mniej lub bardziej konkurencyjne – zależy to zarówno od lokalizacji która Cię interesuje, jak i od innych firm działających w tej samej branży. Słowa o zasięgu ogólnopolskim będą droższe, niż słowa w lokalizacjach na poszczególne miasta. To tak w skrócie.

Opłaty

Płacisz tylko jeśli strona pojawia się na pozycjach 1-10 w Google, wg ustalonych stawek. Pozycje stron są sprawdzane codziennie, a po zakończonym miesiącu otrzymujesz od nas raport, w którym są ujęte wszystkie słowa kluczowe z pozycjami w danym miesiącu oraz wyliczenie kosztów. Ustalamy również na początku współpracy tzw. limit kosztów, czyli maksymalną kwotę jaką decydujesz się płacić. Nie oznacza ona przerwania pozycjonowania po jej osiągnięciu, po prostu nigdy nie zapłacisz więcej nawet jeśli suma kosztów pojedynczych słów kluczowych ten limit przekroczy.

Ile to trwa?

Różnie, wszystko zależy od słów kluczowych które zostaną wybrane oraz od Twojej strony internetowej. Jej konstrukcji, poprawności kodu, tekstów. Czasem konieczna jest optymalizacja takiej strony, dopisanie czegoś, poprawienie szybkości. Pozycjonowanie naturalne realnie trwa od 1 dnia do nawet kilku miesięcy by uzyskać pozycje 1-10.

Chcesz spróbować?

Serdecznie Cię zapraszamy, pierwsze 2 miesiące usługi są bezpłatne.

Jeśli nie posiadasz strony internetowej lub nie masz dostępu do aktualnej – utworzymy Ci nową lub mini-wizytówkę.
Jeśli potrzebujesz natychmiastowej reklamy – sprawdź ofertę pozycjonowania w wynikach płatnych Google Ads.